Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka

Wyszukaj

Głowa i ciało – emocjonalne ABC.

21 września 2023

Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Partnerstwo Lokalne Stary Mokotów zapraszają seniorów i seniorki na spotkanie pt. "Glowa i ciało – emocjonalne ABC", które odbędzie się w kawiarni Pora na Seniora (ul. Puławska 3) we wtorek 26 września w godzinach 15:00-17:00.

Wszyscy zawsze je mamy, ale nie zawsze wiemy, jak się z nimi obchodzić – emocje. Wpływają na nasz apetyt, sen, poczucie szczęścia, relacje z innymi, a nawet ogólne zdrowie. Pierwszy krok do zrozumienia to zawsze rozmowa. O emocjonalnym ABC opowie i porozmawia Urszula Zgierun, psycholożka z Mokotowskim Środowiskowym CZP dla Dzieci i Młodzieży.

Wydarzenie jest częścią obchodów Warszawskich Dni Seniora.

 

Wtorek 26 września, g. 15:00-17:00

Kawiarnia Pora na Seniora, ul. Puławska 3

Warsztat, Wstęp wolny/Bezpłatne

Kontakt: jtercz@ipin.edu.pl

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/624655359840308

 

Prowadząca:

Urszula Zgierun

Jestem psychologiem, pracuję w Mokotowskim Środowiskowym CZP dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzę zajęcia grupowe oraz udzielam indywidualnego wsparcia emocjonalnego dzieci i młodzieży. Jestem psychologiem diagnostą, posiadam także kompetencje w zakresie diagnozy różnicowej i specyfiki pomocy psychologicznej w kontakcie z pacjentem z zaburzeniami somatoformicznymi i psychosomatycznymi. Interesuje się wynikami najnowszych badań w zakresie relacji psychika-ciało. Pracuję również z Seniorami, prowadzę warsztaty i szkolenia psychologiczne dla Seniorów: wykłady psychoedukacyjne, treningi umysłu, wsparcie emocjonalne, warsztaty z zakresu umiejętności społecznych etc. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta pełne empatii, zrozumienia i akceptacji oraz poufność. Razem z pacjentem staram się wypracować nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami jakich doświadcza i znaleźć drogę do lepszego rozumienia siebie. Uczestniczę w regularnej superwizji.