Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka

Wyszukaj

Kontent_HTML

baner_stg_poludnie.jpg

Rada Osiedla


  • Rada Osiedla jest organem Spółdzielni, który działa w interesie członków zamieszkałych na terenie osiedla oraz sprawuje społeczny nadzór i kontrolę nad działalnością Administracji Osiedla.
  • Rada Osiedla współdziała z organizacjami, instytucjami i zakładami pracy, na rzecz rozwoju osiedla we wszystkich dziedzinach aktywności: gospodarczej, społecznej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej. - Statut Spółdzielni §91
  •  Regulamin Rady Osiedla.

 

Zasad współpracy Administracji Osiedla z organami samorządowymi w osiedlu. - Uchwała nr 3/2014 Rady Osiedla Stegny Południe MSM "Energetyka".

 

Rada Osiedla "Stegny Południe"
ul. Portofino 8
02-764 Warszawa
Kontakt z Radą Osiedla:
Specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych: Monika Kaczmarska
ro.stg.pld@msmenergetyka.pl

tel.: 22 842-02-14 (w godzinach pracy Administracji)
Skład Rady Osiedla

 
L.p   Imię i Nazwisko
 

Rok

wyboru

  Na okres (lat)  

Rok

zakończenia

  Funkcja
 

                     
1.   Andrzej Borycki   2023   4   2027  

Komisja Eksploatacji

                   

 

2.   Bogdan Chełmiński   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna

                   

 

3.   Adam Czerny   2023   4   2027  

Komisja Techniczna

                   

 

4.   Anna Czeszejko-Sochacka   2024   4   2028  

Komisja Organizacyjno-Samorządowa

                   

 

5.   Helena Dobosz   2024   4   2028  

Komisja Techniczna

                   

 

6.   Marek Farjaszewski   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna

                   

 

7.   Jacek Głuchowski   2023   4   2027  

Przewodniczący RO,
Komisja Techniczna

                   

 

8.   Ewa Klimaszewska
  2023   4   2027  

Komisja Eksploatacji – Przewodnicząca

                   

 

9.   Magdalena Kłysz
  2023   4   2027  

Członek Rady Osiedla

                   

 

10.   Bartłomiej Kreczmański   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna

                   

 

11.   Maciej Krispel   2023   4   2027  

Komisja Organizacyjno-Samorządowa - Przewodniczący,
Komisja Eksploatacji

                   

 

12.   Michał Litewski   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna

                   

 

13.   Teresa Łoś   2024   3   2027  

Rrezygnacja

                   

 

14.   Marek Mazurek   2023   4   2027  

Komisja Organizacyjno-Samorządowa,
Komisja Techniczna

                   

 

15.   Piotr Mazurek   2024   4   2028  

Komisja Organizacyjno-Samorządowa

                   

 

16.   Marek Orzechowski   2023   4   2027  

Sekretarz RO

                   

 

17.   Grzegorz Owsianko   2024   4   2028  

Komisja Organizacyjno-Samorządowa

                   

 

18.   Mariusz Pabijanek   2023   4   2027  

Komisja Techniczna – Przewodniczący

                   

 

19.   Zofia Pogorzelska   2023   4   2027  

Komisja Eksploatacji

                   

 

20.   Teresa Rajchlin   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna

                   

 

21.   Krystyna Reszczyńska   2023   4   2027  

Zastępca Przewodniczącego RO,
Komisja Eksploatacji

                   

 

22.   Małgorzata Topolska   2024   4   2028  

Komisja Eksploatacji

                   

 

23.   Zdzisław Więcławik   2023   4   2027  

Komisja Techniczna

                   

 

24.   Jakub Zieliński   2023   4   2027  

Komisja Rewizyjna – Przewodniczący

 


 

 

Komisja ds. nowych inwestycji

 


1) Bogdan Chełmiński 3) Krystyna Reszczyńska 5) Adam Czerny
     
2) Marek Orzechowski 4) Jakub Zieliński 6) Mariusz Pabijanek
z głosem doradczym

 


Ramowy plan pracy i terminy posiedzeń Rady Osiedla
Pisma przekazywane do Rady Osiedla 2023/2027
Materiały | Plenum Rady Osiedla
Protokoły
Uchwały
Sprawozdania